Izabranici Tonija Čoline poraženi od druge momčadi Makedonije

Kadetska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je danas u trećem susretu Međunarodnog rukometnog turnira u Skoplju, od druge momčadi Makedonije, rezultatom 29:28 (11:15).

Naša izabrana vrsta izvrsno je otvorila susret. Nakon početnih 3:0 u sedmoj minuti susreta naša reprezentacija odlazi na plus sedam pogodaka prednosti 3:10. Uslijedilo je razdoblje nešto bolje igre domaće ekipe koja u narednih nekoliko minuta smanjuje zaostatak na minus dva gola razlike. U 25. minuti rezultat je glasio 10:12.

Boljom igrom u završnici prvog dijela naša selekcija odlazi na plus četiri gola prednosti, pa se na pauzu odlazi kod rezultata 11:15.

Več na startu drugog dijela domaćini ponovo smanjuju zaostatak a u 38. minuti dolaze i do minus jedan 17:18. Do prvog poravnanja domaća selekcija dolazi dvije minute kasnije 18:18, a do prvog vodstva u 41. minuti 18:19.

Igralo se potom ujednačeno, gol za gol, da bi naši kadeti nakon 21:21 u 46. minuti otišli ponovo na plus četiri gola prednosti 26:22.

Prednost nismo uspjeli sačuvati do kraja susreta. Domaćini prvo dolaze do poravnanja 28:28, a potom i do pogotka za pobjedu samo nekoliko sekundi prije kraja. Imali smo i mi napad za neriješen ishod, no nismo ga uspjeli iskoristiti.

Konačan rezultat glasio je 28:29.

Podsjetimo, naša reprezentacija do sada je odigrala tri susreta, te je upisala jednu pobjedu nad selekcijom Bugarske i dva poraza od Srbije i danas od drugog tima Makedonije.

U domaćoj momčadi najučinkovitiji su bili Mitreski i Trajkovski s po šest postignutih pogodaka, dok su u našoj momčadi Ivano Pavlović s sedam te Đorđević i Raonić s po pet pogodaka bili najprecizniji.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 12 Prosinac 2019 14:15