Poraz rukometašica Izviđač CO u Brčkom

U treće kolu BH Telecom Premijer Lige za žene rukometašice Izviđač CO poražene su na gostovanju u Brćkom rezultatom 29:28 (13:12).

Početak utakmice i egal igra naslutila je da će to biti jedna neizvjesna utakmica, u kojoj će nijanse odlučiti pobjednika. Cijelo prvo poluvrijeme je proteklo u igri gol za gol te je na poluvremenu rezultat glasio 13:12 u korist domaćih rukometašica.

Slična igra nastavila se i početkom drugog poluvremena, međutim u 39. min. domaće rukometašice prave seriju od pet vezanih uzastopnih pogodaka bez primljenog gola i rezultat u 44' utakmice glasi 22:17, a do kraja susreta igračice RK Jedinstva Brčko uspjevaju da sačuvaju pobjedu, iako su "Skautice" zbile svoje redove i presing igrom uspjele ovaj rezulatat da smanje na jedan pogodak zaostatka. Utakmica završava rezultatom 29:28 u korist domaćih rukometašica.

U redovima Ljubušanki najučinkovitija Ana Petrović s 10 i Elena Cipetić sa šest pogodaka. Najviše pogodaka za Jedinstvo postigle su A. Alikadić 11(3), M. Sorak 5, S. Katić 4(1) i J. Lukić također 4.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 10 Listopad 2022 08:57