Ljubušanke lako protiv Goraždanki

Istaknuto Ljubušanke lako protiv Goraždanki

U prvoj natjecateljskoj utakmici u ovoj godini, rukometašice Izviđača bile su uvjerljive protiv sastava Goražda u ogledu četvrfinala Kupa BiH.

Skautkinje su ispratile gošće kući s čak 17 golova razlike, bilo je 41:24.

Domaće igračice bile su izrazite favoritkinje protiv Goraždanki, koje su tek prvih 12 minuta susreta uspjele držati meč neizvjesnim te u dva navrata biti i u vodstvu od dva pogotka razlike (3:5 i 4:6). A onda su "Skautkinje" pokazale zašto su među najboljim ekipama u ligi i povećavale prednost koja je do poluvremena iznosila +8 (20:12) a do kraja već spomenutih, velikih +17 koje nose na uzvratni susret.

U redovima Izviđača najefikasnije su bile Ana Vrančić s 9 i Matea Šumelj sa 7 golova, dok je na suprotnoj strani bolja od ostalih bila Almedina Imširović s 8 pogodaka.

Poslijednja izmjena danaSubota, 15 Veljača 2020 19:17