Uspješan ligaški vikend mladih "Skauta" [foto]

Proteklog vikednda mladi "Skauti" su odigravali ligaške utakmice u svim natjecateljskim kategorijama, a vikend za malde nade Izviđača je bio izuzetno uspješan.

U subotu je Gradska športska dvorana bila domaćin natjecanja drugog kola lige mladih RS HB, a u goste Izviđača došla je ekipa HRK Međugorja.

• RK Izviđač - HRK Međugorje 38:15 (19:7) [kadeti]
  • RK Izviđač I - HRK Međugorje 16:13 (9:7) [ml.kadeti]
  • RK Izviđač I - HRK Međugorje 7:12 (5:2) [cicibani]
  • RK Izviđač II - HRK Međugorje 12:10 (5:5) [ml.kadeti]
  • RK Izviđač II - HRK Međugorje 17:15 (6:7) [cicibani]

Iste večeri, izabranici Petra Šuvaka su u Prvoj ligi FBiH pobjedili momčad HRK Međugorje rezultatom 33:29, poluvrijeme 14:13. Nakon pet odigranih kola Izviđač II ima učinak pobjeda i poraza 3:2 i nalazi se na petom mjestu prvenstvene ljestvice, dok je momčad Međugorja ubilježila svih pet poraza.

U nedjelju, u okviru trećeg kola Prve lige Herceg Bosne momčad Izviđača III je bila uvjerljiva protiv Delminiuma rezultatom 31:17, poluvrijeme 17:8. Izabranici Petra Šuvaka nakon tri odigrana kola imaju stopostotni učinak u Prvoj ligi HB.