NK Ljubuški gostovao u Stocu i ubilježio novu veliku pobjedu

Danas su na Gradskom stadion Zagrad u Stocu snage odmjerili prteposljednja momčad prvenstva, momčad HNK Stolac i najučinkovitija momčad lige NK Ljubuški.

Ljubušaci su bolje otvorili susret i dominirali prvih dvadesetak minuta utakmice ali su domaćni prvi došli do vodstva preko Brune Papca u (23) minuti utakmice, a radilo se o izrađenoj akciji domaće momčadi.

Do poluvremena također bolja igra nogometaša Ljubuškog ali bez izglednijih prigoda za gol, te se na odmor otišlo vodstvom NK Stolac od 1:0.

U nastavku utakmice također bolja igra NK Ljubuški.

Međutim, mreže su mirovale do (77) minute utakmice, kada su uporni Ljubušaci u samo deset minuta kreirali preokret.

Prvo je Miljenko Bošnjak pogodio s jedanaest metara u (77) minuti utakmice.

Sudac Jureta iz Livna opravdano je dosudio kazneni udarac jer su domaći igrači igrali rukom u kaznenom prostoru.

Pet minuta kasnije Pero Puljić je pogodio za 2:1 na asistenciju Miljenka Bošnjaka, a tri minute poslije vodstvo je povećao Andrej Markić na asistenciju Marina Brkića.

Na kraju je završilo visokom pobjedom nogometaša iz Ljubuškog, a rezultat 3:1 odgovara u potpunosti zbivanjima na stadionu Zagrad u Stocu.