Prva gostujuća pobjeda RK Izviđač CO ove sezone

Večeras su rukometaši Izviđača CO veoma teško savladali domaću ekipu Drinu iz Zvornika rezultatom 25:24, poluvrijeme (14:13) za domaćina.

Prvih (15) minuta utakmice igralo se dosta izjednačeno, tako je semafor pokazivo 7:7. Tada se desio neočekivan pad u igri Izviđača i domaći u (24) minuti utakmice imaju velkih 13:7.

Tada se budi Izviđač i do poluvremena dolazi do minimalnog zaostatka.

Drugi dio utakmice se igralo dosta izjednačenije, a Izviđač u posljednje dvije minute utakmice ulaz s prednošću od 24:22, a istu su ponovno "Skauti" umalo prokockali jer su domaći imali zadnji napad za neriješen ishod.

Međutim, prije nego je lopta došla do vrata Izviđača oglasila se sirena za kraj utakmice.

Kod Izviđača bolji od ostalih Delić s osam i Džono s četiri pogotka.

RK Drina – RK Izviđač Central osiguranje 24:25 (14:13)

Zvornik, dvorana JU RSC Zvornik, gledatelja 300.
Suci: Saša Bijeljić i Miroslav Tovilović (Doboj)
Nadzornik: Alija Hasić (Tuzla)

RK Drina: Hrustić 3, Spasojević 2, Joković, Vukojčić, Marković 5, Vidaković, Stefanović 1, Đerić, Čvorić, Ivanović, Popović 1, Mijatović, Cvijić 1, Mitrović 3, Hajdarević 8, Janković.
Trener: Milan Nedeljković

RK Izviđač CO: Grbavac (3 obrana), Mandić (11 obrana, 1 sedmerac), Vukšić 2, Alilović, Kos, Ivanović 1, Jozinović, Bebek, Šoljić 1, Đono 4, Delić 8, Maretić 3, Miličević, Buntić 1, Mišetić 3.
Trener: Mario Bjeliš.

Isključenja: Drina 10 minuta, Izviđač 12 minuta.
Sedmerci: Drina 6/5, Izviđač 4/3.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 20 Listopad 2019 12:53