Izviđač CO u Doboju remizirao protiv Sloge

Izviđač CO u Doboju remizirao protiv Sloge Foto: zm@j

RK Izviđač CO s gostovanja iz Doboja, s utakmice prvog kola Premijer lige protiv Sloge, nosi u Ljubuški samo jedan bod.

Da "Skauti" imaju za čime žaliti, unatoč domaćinskoj atmosferi u Doboju, govori i podatak da su (57) minuta utakmice imali stalno vodstvo. Domaćini su imali izjednačenje u (23) minuti utakmice, kada je semafor pokazivao 11:11, a na odmor se otišlo rezultatom 14:13 za Izviđač CO.

Drugi dio također pripada mladim rukometašima Izviđača, koji imaju stalnu prednost od dva do tri pogotka razlike, a šansu da riješe utakmicu imali su u (52) minuti pri rezultatu 23:20.

Međutim, domaći igrači nošeni gromoglasnim navijanjem u dvorani Srednjoškolskog Centar u Doboju, u posljednjih sedam minuta utakmice prave seriju (5:2) i osvajaju veliki bod na početku sezone, a rukometaši Izviđača imaju za čime žaliti, imajući u vidu prikazanu igru ove mlade momčadi večeras u Doboju.

Rukometaše Izviđača do boda u ovoj utakmici je vodio izvrsni Vedran Delić (10) pogodaka i Ante Grbavac s velkih (15) obrana, Domagoj Alilović je postigao (5), a kod Sloge izvrstan Stanković (8) pogodaka.

DOBOJ – Dvorana: Srednjoškolskog centra. Gledatelja: 350. Suci: Predrag Dejanović i Elvis Marčetić (oba iz Prijedora). Nadzornik: Haris Bradarić (Maglaj). Sedmerci: Sloga Doboj 7(6), Izviđač Central osiguranje 3(3). Isključenja: Sloga Doboj 2, Izviđač Central osiguranje 10 minuta.

SLOGA (D): Bogdanović (10 obrana), Anđelić 4, Prestaš 1, Vladimir Stanković 8, Lazić, Borislav Stanković 1, Miloš Maksimović, Miličević, Bajović, Zekić 2, Ristić, Knežević, Bubić 4(3), Đurđević, Ognjen Maksimović, Ćosić 5(3). Trener: Danko Panić.

IZVIĐAČ CENTRAL OSIGURANJE: Vukšić 2, Alilović 5, Kos, Ivanović 1, Jozinović, Primorac, Šoljić, Džono 3, Delić 10(3), Maretić 2, Miličević, Grbavac (15 obrana, 1 sedmerac), Buntić 2, Muhović, Buljubašić, Mandić. Trener: Mario Bjeliš.

Igrač utakmice: Ante Grbavac (Izviđač Central osiguranje)

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 22 Rujan 2019 14:27