Rukometašice RK Izviđač CO deklasirale Krivaju [foto]

Na otvaranju sezone, u prvom kolu Premijer lige za žene rukometašice RK Izviđač CO deklasirale su Krivaju iz Zavidovića rezulatatom 33:22, poluvrijeme 13:9.

Gošće iz Zavidovića su držale kakav takav rezultatski priključak u prvom poluvremenu. Domaće rukometašice su u prvo dijelu imale stalnu prednost od dva do četiri pogodka razlike, a u drugom poluvremenu je igrala samo domaća ekipa.

Na kraju je završilo visokih jedanaest razlika za RK Izviđač CO, a da trener domaće ekipe IvanLovrić nije dao prigodu igračicama s klupe rezultat bi sigurno bio izraženiji.

U domaćoj ekipi su gotovo svi zabijali pogotke, a prednjačila je Matea Nosić s (11) golova, dok su (7), odnosno (6) golova dale Gudelj i Matea Šumelj. Gošće je predvodila Jasmina Ćosić s sedam postignutih pogodaka.