Neočekivan poraz Izviđača II na otvaranju sezone [foto]

Pomalo neočekivano ekipa Izviđača II na otvaranju Prve lige FBiH ubilježila je visok domaći poraz protiv iskusne ekipe RK Briješće iz Sarajevske županije.

Na početku utakmice nije ništa upućivalo da će mladi "Skauti" ubilježiti visoki poraz. U (9) minuti utakmice bilo je 8:4, a u (18) minuti već se dogodio preokret, gosti su imali 13:10. Poluvrijeme je završilo s velikim brojem postignutih golova, a gosti su imali prednost 22:17.

Pitanje pobjednika u ovoj utakmici je rijeseno već sredinom drugog poluvremena kada su gosti imali (+7), a nakon toga domaći su u nekoliko navrata dolazila na zaostatak od četiri pogotka ali nisu uspjeli uhvatiti priključak.

Završilo je 40:33 za RK Briješće, a kuriozitet susreta je taj da su domaći promašili više od (15) slobodnih šuteva, pa samim time i ne čudi ovako visok poraz na otvaranju sezone.

Kod domaće ekipe Zvonimir Lukenda je postigao (7) pogodaka, a Mihael Bebek jedan manje, dok je goste predvodio Alen Muratović s (14) pogodaka.