"Central" 16.MNL MZ Grada Ljubuškog:Prolog - Vašarovići 1:2 (1:1) [foto]

U zadnjoj utakmici večeri sastali su se ekipe Prologa i Vašarovića, a to je ujedno bila i druga utakmica iz skupine "B".

Na početku utakmice igralo se dosta dugo bez konkretnih prigoda, da bi u 13. minuti Prolog preko Jure Hercega došao do prednosti od 1:0. Nakon toga ekipa Prologa je imala još dvije dobre prigode, a promašaji su im se osvetili kada je u 17. minuti utakmice na 1:1 izjednačio Vinko Lauc. To je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena. Prvih desatak minuta u drugom poluvremenu se uglavnom igralo izjednačeno kao i na početku utakmice, a ekipe nisu stvarale ozbiljnije prigode. Nakon niza prigoda za Vašaroviće, te izvrsnih obrana Dragana Hercega na vratima Prologa, ponovno je Vinko Lauc pogodio za prednost od 2:1 Vašarovića, a igrala se 34. minuta utakmice. To je ujedno i bio konačan rezultat ove utakmice.

PROLOG - VAŠAROVIĆI 1:2 (1:1)

PROLOG: D.Herceg, S.Herceg, J.Herceg, G.Dodig, A.Herceg, A.Govorko, M.Herceg.

VAŠAROVIĆI: I.Vukojević, V.Lauc, I.Puljić, M.Puljić, K.Puljić, P.Puljić, Z.Puljić, A.Granić, D.Granić.

Strijelac: (1:0, Jure Herceg 13. min.), (1:1, Vinko Lauc 17. min.), (1:2, Vinko Lauc 34. min.)

Poslijednja izmjena danaPetak, 19 Srpanj 2019 13:46