"Central" 16. MNL MZ Grada Ljubuškog: Stubica/Zvirići/Bijača - Humac 2:0 (1:0) [foto]

U drugoj utakmici večeri, sastale su se seniorske ekipe MZ Stubica/Zvirići/Bijača i Humac, a iste se natječu u skupini "B".

Ekipa S/Z/B je odmah na početku susreta pokazala tko će voditi glavnu riječ u ovoj uakmici, a nagrada je došla već u 4. minuti susreta kada je Ivan Paponja pogodio za 1:0. Iako je ekipa S/Z/B dominirala cijelo prvo poluvrijeme, na odmor se otišlo rezultatom iz 4. minute susreta. Na početku drugog poluvremena nakon grubog prekršaja, crveni karton dobio je vratar S/Z/B, što je značilo da Humac ima dvije minute igrača više u polju ali tu prednost Humčani nisu iskoristili. Nakon konstantne dominacije ekipe S/Z/B, tri minute prije kraja Mirko Jelčić je s pola igrališta savladao vratara Humca, Gabrijela Mišetića - Rođeta za konačnih 2:0.

STUBICA/BIJAČA/ZVIRIĆI - HUMAC  2:0  (1:0)

STUBICA/BIJAČA/ZVIRIĆI: J.Pehar, F.Jurković, J.Jukić, M.Jelčić, M.Pehar, D.Miličević, I.Paponja, D.Dodig.

HUMAC: J. Šimić, G.Mišetić, M.Nižić, M.Pehar, M.Mlinarević, D.Petrović, I.Šarac, I.A. Kljajić.

Strijelci: (1:0, Ivan Paponja 4. min.),(2:0, Mirko Jelčić 37. min.)

Poslijednja izmjena danaPetak, 19 Srpanj 2019 13:45