Izviđač teško protiv Sloge, junak je Ivano Pavlović

Rukometaši Sloge propustili su veliku šansu da stignu do prvih bodova u sezoni pošto su u samoj završnici utakmice dozvolili da Izviđač CO preokrene i slavi s 29:28.

Junak je srednji bek “Skauta” Ivano Pavlović koji je prvo iskoristio sedmerac za 28:28, a potom presjekao loptu i iz kontranapada savladao Milutin Bogdanovića. Bilo je to tek drugo vodstvo domaćih koji su igrali vrlo loše u prvom poluvremenu, a gosti izgledali sjajno na terenu. Ekipa Dejana Vasilića postigla je dosta lakih pogodaka i na poluvremenu vodila rezultatom 18:12.

Na otvaranju drugog dijela imala je i maksimalnih plus sedam, ali se domaći nisu predavali i na kraju su uspjeli da izađu kao pobjednici rezultatom 29:28.

Ivano Pavlović je postigao devet golova, a dva manje Domagoj Alilović. Kod Sloge najbolji Miličević s osam, a gol manje je postigao Ristić.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 21 Rujan 2022 21:19