Izviđač CO savladao Borac i stigao korak do naslova prvaka

Danas je u "hramu rukometa", u GŠD Ljubuški, Izviđač CO došao do vrijedne pobjede protiv Borca iz Banja Luke.

"Skauti" su bolje otvorili utakmicu i u 10' utakmice imali prednost (4:1). U 15' utakmice bilo je (8:4), a gosti se nakon minute predaha bude i u 22' utakmice dolaze do poravnanja (9:9).

Nakon nekoliko minuta bez golova u 29' utakmice Izviđač preko Šoljića dolazi do plus jedan (11:10), a Jozinović u posljednjim sekundama postavlja konačnih na poluvremenu (13:11).

Gosti bolje otvaraju drugi dio i u 35' utakmice dolaze do vodstva (15:13). Nakon toga Borac ima najveću prednost na utakmici, semafor je pokazivao (18:14) za goste, a igrala se 37' utakmice.

U 41' utakmice Borac ima najveću prednost na susretu, semafor je pokazivao (20:15). U naredne tri minute Izviđač golovima Šoljića, Alilovića, Boškovića i Kosa dolazi na minus jedan (20:19).

Borac brzo uzvraća s dva gola i vraća prednost na plus tri (22:19).

U 51' utakmice " Skauti" dolaze do egala (24:24), a u 55' s središta igrališta Vukšić pogađa za vodstvo Izviđača (26:25). U narednom napadu domaćina Bošković povisuje s krila na (27:25), a igrala se 56' utakmice.

Napad poslije gosti griješe i Vukšić podiže na (28:25), a nakon toga Ante Grbavac izvrsno brani i nagovještava pobjedu mladih "Skauta".

Miloš Kos dalekometnom paljbom podiže na (29:26), a točku na "i" stavlja Bošković za konačnih 30:26, i veliko slavlje u Ljubuškom, jer Izviđač je nadomak osme titule prvaka BiH.

Izviđač su do pobjede predvodili Milan Vukšić s osam te Miloš Kos, Stjepan Jozinović i Mladen Bošković a po šest postignutih pogodaka.

Na drugoj strani u redovima Borca najefikasniji su bili Luka Perić sa šest i Savo Slavuljica s pet postignutih pogodaka.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 09 Svi 2021 19:47