Uspješan vikend mladih "Skauta" u ligama HB i FBiH

Mladi "Skauti" su imali uspješan vikend iza sebe kada su u pitanja natjecanja u prvim ligama Herceg Bosne i FBiH.

Naime, u zaostaloj utakmici desetog kola Prve ligi Herceg Bosne izabranici Ivana Majstorovića bili su uspješniji od RK Rvacka iz Livna rezultatom 28:26, poluvrijeme 16:11 za Izviđač CO.

Najbolji u redovima Izviđača (3) bio je Zlatko Ševo s osam pogodaka, a šest je dodao Jure Bubalo dok su kod Livnjaka Ercegovac i Bilokapić postigli po devet golova.

U 21. kolu Prve lige FBiH Izviđač (2) došao je do nove domaće pobjede. U Ljubuškom su mladi "Skauti" slavili protiv Radničkog uvjerljivo 37:29, poluvrijeme 21:16.

Izviđač je predvodio Stipe Pavlović s osam pogodaka, a pogodak manje je postigao Josip Šimić dok su kod gostiju po pet pogodaka postigli Kostić i Šahinović.