Matej Mandić u drami srušio Nexe i donio Zagrebu 30. naslov prvaka
Rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb po 30. put su postali prvaci Hrvatske nakon što su u Našicama pobijedili Nexe sa 26-24 i u međusobnim susretima osvojili šest bodova potrebnih za titulu.
- Objavljeno u Rukomet