Košarkaši poraženi u Ljubuškom od Zrinjskog II

Danas su u Gradskoj športskoj dvorani Ljubuški zaostalu utamicu 5. kola Prve lige KS HB odigrali domaćin HKK Ljubuški i Zrinjski II iz Mostara.

Mostarci su slavili rezultatom 85:65, a da će utakmica tako završiti nije nagovještavalo prvo poluvrijeme jer su domaći košarkaši imali stalnu prednost. Na odmor se otišlo prednošću Ljubuškog rezultatom 35:32. Gosti su u trećoj četvrtini nagovijestili da bi se mogli radovati u Ljubuškom. Bilo je 22:16 za Zrinjski, a u posljednjoj četvrtini gosti su riješili s visokih 31:14 pitanje pobjednika u ovom susretu.

Goste je do pobjede vodio Pajić s 28 poena, a Soldo je ubacio 19, dok je Zlomislić dodao 14 poena. Kod domaće ekipe 25 koševa Golemca, a mladi Stipe Dugandžić je ubacio 20.

HKK Ljubuški - KK Zrinjski II 65:85 (18:15,17:17,16:22,14:31)