Rukometašima Izviđača CO treće uzastopna pobjeda

U 15. kolu Premijer lige za muškarce u Ljubuškom su večeras snage odmjerili Izviđač CO i Konjuh iz Živinica.

Bila je to ujedno i posljednja utakmica ove jeseni, a važnu pobjedu ubilježili su domaći rukometaši rezultatom 35:32, poluvrijeme ( 16:15) za domaće.

Gosti izvrsno otvaraju susret, te je u 7. minuti bilo 6:1 za Konjuh. Tada dolazi razdoblje bolje igre domaći, te je u 13. minuti bilo samo 8:7 za goste. U 18. minuti utakmice Izviđač je stigao do poravnanja, bilo je 10:10, a u 20.minuti bilježimo prvo vodstvo od 12:11 za domaće.

Svojim (8) pogodkom u 24. minuti Delic podiže na 14:11 za Izviđač. Imao je Izviđač 16:12, ali su gosti preko Pavlaka i Huskića smanjili do poluvremena na 16:15.

Drugi dio bolje otvara Izviđač, te u 35. minuti vodi 20:17. U tim trenucima izvrstan je Matej Mandić na vratima Izviđača s ukupno (13) obrana do tada.

U 39. minuti Marko Buntić podiže na 24:20, a gosti traže minutu predaha. U 41. minuti Mandić bilježi (17) obranu, a Domagoj Alilović povećava na 27:20 za domaće.

Nakon deset minuta igre uporni gosti smanjuju na 29:26, ali Delić već u 51. minuti svojim (15) golom vraća na plus pet.

Međutim, Konjuh u 58. minuti dolazi do minus dva, bilo je 34:32.  Dragan Pavlović iz Konjuha tada dobiva crveni karton, a domći ne koriste napad.

Gosti također ne koriste svoj napad, a Alilović svojim 6 golom postavlja konačnih 35:32.

Kod Izviđača Matej Mandić izvrstan s (20) obrana, a Delić je bio neumoljiv s (16) pogoaka, dok je goste predvodio Pavlak s devet golova.

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 19 Prosinac 2019 10:55