Ivano Pavlović s deset golova uništio snove o tituli izabranika Irfana Smajlagića

Očekivao je Borac m:tel mnogo od derbija polusezone s Izviđačem - ali je na kraju upisao uvjerljiv poraz kojim je praktično Izviđač stigao na korak od osvajanje titule!

BORAC M:TEL - IZVIĐAČ AGRAM 27:34

Nakon pete uzastopne pobjede nad Borčevim rukometašima, prvoplasirani tim Tonija Čoline sada ima šest bodova više od Borca m:tel i Gračanice, uz susret manje od crveno-plavih, pa je već sad "spustio jednu ruku na pokal", koji je osvojio i prošle godine.

Utakmicu je svakako obilježio mladi srednji bek Ljubušaka Ivano Pavlović, koji je čak deset puta zatresao crveno-plavu mrežu. Učinio je to šest puta u prvom poluvremenu, a još četiri puta u drugom, a posljednji put za 26:33 u 57. minutu.

Prvo ime u Borčevoj momčadi bio je Nedim Hadžić s osam golova, od čega sedam u prvom poluvremenu, te je svojim pogocima reprezentativac BiH držao Borac u igri (16:17).

Prvih trideset minuta bez sumnje su obilježili Nedim Hadžić s jedne i Ivano Pavlović s druge strane, Desni bek crveno-plavih postigao je sedam golova u prvom dijelu, dok se srednji bek "skauta" zaustavio na šest.

Veoma loše je ušla domaća momčad u drugo poluvrijeme, dopustivši Ljubušacima da u 36. minutu dođu do plus šest (17:23).

Ipak, uz tri uzastopna gola Nikole Malivojevića, prepolovio je Borac taj minus (21:24), potom u par navrata imao napad za minus dva, ali nakon što ih nije iskoristio, uslijediolo je furiozno razdoblje gostiju, koji su pogotkom Vasilija Kovača pola minuta prije kraja došli do maksimalnih plus osam na ovoj utakmici.