Prva pobjeda rukometašica Izviđača u Premijer ligi

U osmom kolu PL za rukometašice igračice Izviđača došle su do prvih bodova ove sezone.

Večeras su 'Skautice' bile minimalno bolje od Ilidže rezultatom 28:27.

Gošće s Ilidže su u dva navrata u prvom poluvremenu imali i četiri zgoditka prednosti (2:6 i 6:10) ali izabranice Josipe Petrović nisu se predavale i na odmor se otišlo s (-2), točnije (10:12).

Domaće igračice su tek u 50' minuti anulirale prednost Ilidže, a bilo je (22:22). U 55' utakmice Ljubušanke vode s rezultatom (25:23) te nakon toga znalački privode utakmicu kraju, za prvu ovosezonsku pobjedu, i veliko slavlje u GŠD Ljubuški.

Kod Izviđača Anđela Boras bila je precizna 11 puta, Matea Nosić je postigla sedam golova, a Ivana Mikulić četiri. Kod Ilidže bolja od ostalih Alena Latifović s osam postignutih golova.

U posljednjem kolu ove jeseni rukometašice Izviđača gostuju kod Krivaje, a Ilidža je domaćin Slogi iz GVU.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 06 Prosinac 2023 22:21