Rukometašice Izviđača savladale Borac u derbiju kola

U petom kolu Premijer lige za rukometašice, u Gradskoj dvorani Ljubuški, sastale su se rukometašice Izviđača i Borca iz Banja Luke.

Utakmica je ponudila solidan i neizvijestan rukomet, a pogotovo u drugom poluvremenu kada su domaće ipak minimalno slavile rezultatom 30:29 (18:14).

Prvi dio je protekao u stalnoj prednosti domaće ekipe od jedan do dva pogodka razlike, a u završnici poluvremena Ljubušanke su razliku digle na plus četiri (18:14).

U drugom dijelu bolja igra gošći iz Banja Luke koje u 43' utakmice dolaze do poravnanja (23:23), a nakon toga u dva navrata imaju i minimalnu prednost.

Međutim, 'Skautice' se u posljednjih nekoliko minuta susreta bude i zahvaljujući nekoliko izvrsnih obrana vratarke Petrović dolaze do minimalne pobjede.

Ana Petrović s osam golova, Anđela Boras sa sedam i mlada Iva Grbavac sa šest golova uz solidnu Ivanu Petrović na vratima bile su najbolje kod Izviđača, a Borac je predvodila Lana Lončar s deset golova.

Poslijednja izmjena danaSubota, 22 Listopad 2022 18:00