Rukometašice Izviđača CO lagano do pobjede protiv Katarine

U šestom kolu Premijer lige za rukometašice Izviđač CO u Ljubuškom je savladao mostarsku Katarinu rezultatom 38:26, poluvrijeme 22:12.

Pitanje pobjednika u ovom susretu riješeno je već u prvih deset minuta utakmice kada su "Skautice" imale prednost od 12:3, a treba istaći da je trenerica Josipa Tomić u nastavku utakmice dala šansu igračicama koje su u dosadašnjim susretima imale manju minutažu.

Sve igračice Izviđača CO upisale su se u listu strijelaca, osim vratarki Šumelj i Petrović.

Iva Grbavac, Matea Šumelj i Matea Nosić postigle su po sedam zgoditaka, a šest je dodala Katarina Prskalo dok je Marija Bilić postigla jedan pogodak manje.

Kod gošći bolja od ostalih bila je Elena Cipetić koj je postigla jedanaest zgoditaka.

U narednom klou rukometašice Izviđača CO gostuju kod ekipe Krivaje koja za sada nema niti jedan poraz u Premijer ligi za žene.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 08 Studeni 2020 11:27