Nogometaši Ljubuškog jučer na Babovcu poraženi od Jaruna

Nogometaši Ljubuškog jučer su na Babovcu poraženi s 3:0 od NK Jaruna člana Supersport 1. HNL.

Veći dio utakmice Ljubušaci su bili ravnopravan protivnik gostima iz Zagreba, ali pred kraj utakmice domaća momčad je fizički „pala“ što su igrači trenera Jerke Leke iskoristili i u zadnjih petnaestak minuta postigli dva gola.

Gosti su poveli već u 13. minuti golom Turčina i tim rezultatom momčadi su otišle na odmor. Na 2:0 povisio je Mateković u 74., a konačni rezultat, 3:0 postavio je Bilobrk golom u 81. minuti.

U drugom dijelu utakmice oba trenera su dali priliku rezervnim igračima.

Moglo se vidjeti da su gosti bolja momčad s kvalitetnijim i iskusnijim igračkim kadrom, a na ruku im je išla i činjenica da su davno počeli s pripremama za nastavak sezone, koja u 1. HNL počinje 16. veljače, dakle za nekoliko dana, a domaćini su tek krenuli s pripremama s obzirom da im sezona počinje tek 17. ožujka.

Domaćini su nastupili u sljedećem sastavu:

Maslać, Vučić, Vištica, L. Bebek, Vego, Granić, G. Puljić, Mišetić, M. Puljić, M. Čuljak i A. Čuljak

Još su igrali: Brekalo, J.Puljić, M. Mucić, M. Brkić, Lauc, Prusina, Šimić i P.Puljić

Trener: Andrej Markić

Za goste su igrali:

Sajko, Grdenić, Smoljo, Dajčer, Ibanez, Diyoke, Mađarić, Pranjić, Abramović, Turčin, Tadić

Još su igrali: Bilobrk, Alghoul, Radujković i Mateković.

Trener: Jerko Leko

Utakmicu je odlično sudila trojka iz Ljubuškog, glavni sudac Goran Paradžik s pomoćnicima, Hrvojem Brkićem i Srećkom Skokom.