NK Ljubuški visoko pobjedio Turbinu i najavio bolje dane za nogomet u Ljubuškom

Ljubušaci su Turbinu iz Jablanice koja je prije današnjeg  susreta imala tri boda više od NK Ljubuški ispratili s 7 pogodaka u mreži, piše ljportal.com.

Utakmicu je NK Ljubuški započeo u sastavu na vratima: 23-J. Bebek, 20-M. Brkić, 4-F. Bebek, 5-A. Ljubić, 2-T. Bošnjak, 14-G. Puljić, 15-S. Mišetić, 10-N. Granić, 13-B. Milas, 6-V. Raspudić i 21-L. Bencun.

Kapetan Ljubušaka Nikola Granić postigao je prvi zgoditak za vodstvo Ljubušaka 1:0, na 2:0 povisio je Bože Milas, a na poluvrijeme se otišlo s 3:0, a pogodak je postigao Luka Bencun. Mreže su se ponovno zatresle tek u 80-oj minuti i to pogodak postižu gosti za 3:1. Nakon toga slijedi prava golijada Ljubušaka u zadnjih 5  minuta susreta. Prvo zabija u 85-oj Noah-Luka Šimić, pa ponovno kapetan Granić, onda Antonio Čuljak i u sudačkoj nadoknadi za konačnih 7:1 Marin Brkić.

Prvenstvo se nastavlja idući vikend kad Ljubušaci gostuju u Livnu kod NK Troglava.