"Skautkinje" poražene od Krivaje

Nastavak natjecanja u Premijer ligi rukometašice Izviđača CO otvorile su porazom.

Na gostovanju u Zavidovićima svladala ih je Krivaja s 29:27, poluvrijeme (17:15).

Utakmicu su izvrsno otvorile domaće igračice i u (15) minuti susreta imale velkih 9:4, a dvije minute poslije i 11:6. Rukometašice Izviđača do poluvremena smanjuju na podnošljivih 17:15 za Krivaju.

Međutim, drugi dio bolje otvaraju domaće rukometašice i već u prvih pet minuta serojim 4:1 prave značajnu razliku, koju gošće iz Ljubuškog anuliraju u (42) minuti kada na semaforu stoji 22:22.

Do (53) minute i ponovnog poravnanja od 26:26 domaće igračice imaju stalnu prednost od dva do tri zgoditka razlike.

U posljednjih sedam minuta susreta Krivaja serijom 3:1 rješava pitanje pobjednika u ovom susretu.

Kod Izviđača Marija Boras postigla je devet pogodaka, a Matea Šumelj jedan manje, dok je kod domaćina Sara Bašić bila neumoljiva s trinaest pogodaka.

Ovim porazom "Skautkinjama" je uvelike otežana borba za prvo mjesto koju vode s višestrukim prvakinjama, rukometašicama Gruda.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 01 Ožujak 2020 00:00