Kup BiH: Alilović, Vukšić i društvo u Gračanici brane osam pogodaka prednosti

Rukometaši Izviđača CO sutra, 15. veljače s početkom u 19 sati, u sportskoj dvorani Luke u Gračanici brane osam pogodaka prednosti iz prve utakmice četvrtzavršnice Kupa BiH.

Podsjećamo u prvoj utakmici "Skauti" su lakše od očekivanog slavili rezultatom 29:21, a na poluvremenu su gosti imali prednost od dva pogodka razlike i u nastavku utakmice neshvatljivo pali.

Međutim, sutra je zasigurno nova utakmica u kojoj će Alilović, Vukšić i ostali mladići iz Ljubuškog pokušati osigurati završnicu najmasovnijeg rukometnog natjecanja u BiH, a i domaćaa momčad pred ispunjenim tribinama dvorane Luke u Gračanici ne krije svoje ambicije.

Utakmicu sude Kulović i Šakljić iz Sarajeva, a direktan prijenos možete pratiti na linku OVDJE.