Uvjerljiva pobjeda Izviđača nad Gračanicom

Istaknuto Uvjerljiva pobjeda Izviđača nad Gračanicom

Rukometaši Izviđača u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH uvjerljivo su svladali momčad Gračanice rezultatom 29:21.

Da će mlada ljubuška momčad ostvariti visoku pobjedu nije se dalo naslutiti po viđenom od prvih minuta susreta, jer Gračanica je vodila (0:2) i (2:6), a "Skauti" su stizali rezultat.

Gosti na odmor odlaze s dva pogotka prednosti (10:12), a u nastavku potpuni preokret Izviđača protiv jedne od najboljih bh. momčadi.

Izviđačeva mladost se proigrala, a igra Gračanice potpuno se raspala.

Izabranici Tonija Čoline brzo su poravnali rezultat te iz minute u minutu povećavali prednost i do 55. minute napravili seriju od 15:5 za visoku pobjedu i konačnih 29:21.

Najefikasniji u redovima Izviđača bili su Domagoj Alilović sa sedam pogodaka i Stjepan Jozinović s pet postignutih golova, dok su u poraženoj momčadi učinkovitiji od ostalih bili Omer Mehmedović sa sedam i Vladimir Tomić sa šest golova.

Poslijednja izmjena danaSubota, 08 Veljača 2020 20:16