Mlada momčad košarkaša Ljubuškog poražena od Brotnja

U jedanaestom kolu Prve lige Herceg-Bosne za košarkaše domaća momčad Brotnja visoko je pobjedila mladu momčad HKK Ljubuški rezultatom 82:57.

Pitanje pobjednika momčda Brotnja riješila je do poluvremena kada su imali rezultatsku prednost od 44:31. Domaćini su izvrsno odigrali i treću dionicu utakmice koju su dobili rezultatom 25:12, a košarkašima Ljubuškog je pripala zadnja četvrtina (13:14).

Brotnjo su predvodili Stipanović (19) i Šušak (18) poena, dok je god gostiju bio raspoložen mladi Stipe Dugandžić (16) koševa.

HKK Brotnjo – HKK Ljubuški 82:57 (24:13, 20:18, 25:13, 13:14)

HKK Brotnjo: Jelić 4, Ćavar 9, Stipanović 19, Šušak 18, Buhač 6, M. Buljan 3, T. Buljan 3, Ćorić 9, Luburić 6, Erić, Karačić 2, Barać 3. Trener: Ante Prce.

HKK Ljubuški: Barbarić 13, Dugandžić 16, Markić 8, Miletić 3, Bubalo, A. Lončar 3, Paradžik 2, L. Lončar 1, Gašpar 10, Boras, Vasilj 1. Trener: Marin Bubalo.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 10 Veljača 2020 10:02