Velika pobjeda mlade momčadi Izviđač CO u Vogošić

U predposljednjem jesenjem kolu Premijer lige za muškarce rukometaši Izviđača CO su došli do velike pobjede u Vogošći rezultatom 31:24, poluvrijeme 16:12 za "Skaute"

Izabranici Petra Šuvaka su prvi dio odigrali izvrsno u obrani i napadački efikasno, te se već tada moglo nagovijestiti da će ovo biti večer "Skauta".

Domaći su u 17. minuti imali 8:6 i stali, a mladi igrači Izviđača u narednih 10. minuta prave seriju 8:1 za 14:9 na semaforu. Do poluvremenu je bilo velikih 16:12 za Izviđač.

U drugom dijelu Izviđač je uglavnom držao prednost od četiri pogodka, a u 53. minuti na semaforu je velkih 27:21 za mladu momčad iz Ljubuškog. Domaći su tada tražili predah i s dva uzastopna pogodka došli na minus četiri, ali Izviđač se golovima Delića i Muhovića ponovno odvaja na nedostižnu prednost.

Završilo je velkih 31:24 za ogromno slavlje mladih rukometaša Izviđača u Vogošći.

Kod Izviđača izvrsni Vedran Delić i Domagoj Alilović s po (11) pogodaka, a na vratima je bio nevjerovatan Matej Mandić koji je sakupio gotovo dvadeset obrana.

Poslijednja izmjena danaSubota, 14 Prosinac 2019 21:16