Rukometašice Izviđača CO uvjerljive u Brčkom

U posljednjem jesenjem kolu Premijer lige za žene rukometašice Izviđača CO su sigurnom igrom tijekom cijele utakmice došle su do nove pobjede protiv Jedinstva iz Brčkog.

"Skautice" su slavile u Brčkom rezultatom 29:25, a na poluvremenu je bilo 15:8 za ekipu iz Ljubuškog.

Ljubušanke su dobro otvorile utakmicu i imale kontinuiranu prednost, a pitanje pobjednik u ovom susretu "Skautice" su riješile serijom 6:1 u posljednjih sedam minuta prvog poluvremena.

U 40. minuti utakmice bilo je 20:11, a u 53. minuti 27:18 za igračice Izviđača CO. Nakon toga domaće igračice su iskoristile nešto ležerniju igru igračica Izviđača CO i došle do pristojnog poraza od 29:25.

Gošće iz Ljubuškog je predvodila Marija Gudelj s 11 pogodaka, a Marija Boras i Matea Nosić su bile precizne po pet puta. Kod domaćih Marijana Sorak je postigla 12 pogodaka, a Ajla Alikadić je dodala šest.

Prvenstvo se nastavlja krajem veljače 2020. godine.

Poslijednja izmjena danaSubota, 14 Prosinac 2019 16:55