Novi gostujući poraz Izviđača CO [video]

U desetom kolu Premijer lige za rukometaše Izviđač CO je ubilježio novi gostujući poraz. Ovog puta od mladih rukometaša Izviđača bolja je bila Bosna iz Visokog rezultatom 26:24, poluvrijeme (12:11) za Bosnu.

Momčad Izviđača je dosta dobro odigrala prvo poluvrijeme, iako su domaći imali konstanto prednost (bilo je čak i 11:8) "Skauti" su u zadnji napada prvog poluvremena ušli poravnati s Bosnom. Bilo je 11:11, ali domaći su gotovo s zvukom sirene došli do minimalne prednosti na poluvremenu.

Drugi dio se igralo gotovo gol za gol do (38) minute utakmice, kada pri rezultatu 16:14 za domaće dolazi do kvara na mjernom uređaju.

Nakon petnestak minuta prekida utakmica je nastavljena s pomoćnim mjernim uređajem, a za 16:15 je pogodio Vukšić i tu je stao i Izviđač.

Već u (49) minuti bilo je 19:15 za domaće, a u (53) minuti utakmice 22:18 za domaće, koji su stečenu prednost rutinirano zadržali do kraja susreta i konačnih 26:24.

Najučinkovitiji u ekipi Bosne bio je Almir Osmanhodžić s 8 pogodaka, dok je Emir Omanović zabio 6.

U ekipi Izviđača CO najbolji su bili Miljan Ivanović i Dragan Šoljić s po 5 pogodaka, dok je Milan Vukšić postigao 4.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 20 Studeni 2019 22:13