Izviđač II deklasirao Donji Vakuf u Prvoj ligi FBiH [foto]

Mladi rukometaši Izviđač Central osiguranje, koji se pod imenom Izviđač Central osiguranje II natječu u 1. Ligi Federacije BiH,sinoćnjom pobjedom nastavili su pobjednički niz.

U subotu je „nastradala“ momčad Donjeg Vakufa, slavili su mladi „Skauti“ rezultatom 41:33, na poluvremenu je bilo 20:12.

Od početka utakmice Izviđač je poveo tako da su gosti imali samo početnih 0:0. Već u 25.minuti Miloš Kos, Ivano Pavlović i društvo imali su osam pogodaka prednosti (17:9), što su zadržali i do odmora.

Početkom drugog dijela Izviđač je imao i dvoznamenkastu prednost (23:13), nakon čega su gosti imali nešto bolji period igre i u jednom trenutku stigli na pet golova zaostatka (28:23), ali dalje nisu mogli.

„Skauti“ su ponovno uspostavili svoju igru i uspješno utakmicu priveli kraju.

Najuspješniji kod Izviđača bili su Miloš Kos i Filip Odak s po sedam pogodaka, Fran Pavlović je postigao pet, dok su po četiri puta bili uspješni Luka Bubalo i Marko Jelčić.

Kod gostiju daleko najuspješniji je bio Suad Huskić s trinaest pogodaka.

RK Izviđač Central osiguranje II – RK Donji Vakuf 41:33 (20:12)

RK Izviđač CO II: Herceg, Grgić, S. Pavlović 2, Marinović 1, Kos 7/1, Medić 3, F. Pavlović 5, I. Pavlović 3, Bebek 2, Jelčić 4, Odak 7, Ćeško 1, Sabljić, Šumelj, Bubalo 4/1, Ereš 2.
Trener: Petar Šuvak.

RK Donji Vakuf: Duvnjak 4, Verem, Alkić 1, Čaluk, Došić 4, Škiljan 3, Huber 4, Mešan, Kovač 1, Kero 2, Mustafica, Rujanec 1 , Huskić 13/3.
Trener: Ademir Fazlagić.

Isključenja: Izviđač 6 minuta, Donji Vakuf 16 minuta.

Sedmerci: Izviđač 2/2, Donji Vakuf 5/3.