Košarkaši Ljubuškog pružili izvrstan otpor favoriziranom Brotnju [foto]

HKK Ljubuški - HKK Brotnjo Foto:Zm@j HKK Ljubuški - HKK Brotnjo

U drugom kolu Prve lige Herceg Bosne, u Ljubuškom su večeras snage odmjerili domaći košarkaši Ljubuškog i favorizirani gosti iz Brotnja. Na kraju je zasluženu pobjedu odnijela momčad Brotnja, ali dobru rolu su odigrali igrači iz Ljubuškog.

Izabranici Marina Bubala su odigrali izvrsnu prvu četvrtinu i poveli s visokih 24:14. Nakon toga gosti se bude i drugi dio dobivaju rezultatom 29:16.

U drugom poluvremena sasvim druga slika utakmice, u kojem gosti s većim rosterom igrača treću četvrtinu riješavaju u svoju korist rezultatom 23:12.

U posljednjoj četvrtini, u posljednje dvije minute domaći igrači koriste nešto ležerniju igru gostiju, te u istoj pobjeđuju rezultatom 24:20.

Kod domaćina izvrstan Luka Marković s 23 koša, Mladem Gašpar je dodao 18, dok je mladi Stipe Dugandžić bio precizan za 11 koševa. Goste iz Čitluka je predvodio izvrsni Ante Planinić s 32 ubačena koša.

HKK Ljubuški - HKK Brotnjo 79:83 (24:14, 19:26, 12:23, 24:20)