Izviđač sa zvukom sirene minimalno poražen u Tuzli [video]

U šestom kolu Premijer lige za rukometaše, večeras je u maloj dvorani Mejdana, pred oko 500 gledatelja, Izviđača CO poražen od domaće ekipe Slobode rezultatom 29:28, poluvrijeme (16:14).

Bila je ovo utakmica dosta izjednačenih suparnika, a mladi "Skauti" su bolje otvorili susret, te su u (12) minuti imali prednost od 5:7, nakon čega su “Solari” serijom 3:0 preokrenuli na 8:7 u (13) minuti utakmice.

Posljednji put rezultat je poravnat u (18) minuti 10:10, a poslije toga je domaći sastav bio stalno u vodstvu, u (22) minuti 13:10, da bi se na odmor otišlo s rezultatom 16:14.

Izvrstan nastavak domaće ekipe u drugom poluvremenu rezultirao je da se u završnicu ušlo vodstvom domaćina od četiri pogotka 27:23.

Nakon toga slijedi serija Izviđača od 4:0, te "Skauti" dolaze na 28:28 u (58) minuti utakmice.

Međutim, domaći, imaju posljednji napad i Davor Kadić uz zvuk sirene pogađa za veliku pobjedu i veliko slavlje Slobode, a tugu kod vodstva i igrača Izviđača.

Hamzić je vodio Slobodu do pobjede s osam zgoditaka, dok je Abdurahmanović dodao šest, a Davor Kadić je susret završio sa pet pogodaka.

U dresu Izviđača izvaredan je bio Vedran Delić, koji je susret završio s 14 postignutih pogodaka, dok je Milan Vukšić dodao pet.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 30 Listopad 2019 19:59