Ljubušanke ubilježile novu pobjedu, misija Goražde uspješno odrađena

Večeras su u petom kolu Premijer lige za žene rukometašice Izviđača Central osiguranje preskočile još jednu prepreku.

Ljubušanke su bez većih problema uvjerljivo slavile u Goraždu protiv istoimene ekipe Goražda rezultatom 29:18, poluvrijeme 15:8 za Izviđač.

Ravonopravna borba u Goraždu se prividno vodila u prvih trinaest minuta, iako su i tada raspoložene igračice Izviđača imale prednost, a sve nakon toga je bila igra "mačke i miša" na parketu dvorane Mirsad Hurić u gradu na Drini.

U (36) minuti bilo je 19:8 za "Skautice", a do kraja utakmice se nastvailo u istom tonu, te je završilo visokih plus jedanaest.

Kod Izviđača prednjačila je raspoložena Vrančić s osam, Kulić je bila precizna sedam puta, a još su pogađale Šumelj i Gudelj po pet, Nosić dva, te Miočević i Boras po jednan pogodak.