Uvjerljiv poraz Izviđača CO u Gračanici

U trećem kolu Premijer lige za rukometaše mlada momčad Izviđača ubilježila je svoj prvi poraz. Domaća Gračanica bila je bolja rezultatom 23:18, poluvrijeme 11:10 za Izviđač CO.

Utakmicu bolje otvaraju domaći igrači i imaju vodstvo 4:2. U (17) minuti utakmice na semaforu stoji 7:5, a onda nastupa serija gostiju 0-4 za vodstvo 7:9, a igrala se (24) minuta utakmice.

Najveću prednost "Skauti" su imali u (28) minuti kada je bilo 8:11.

Ipak do kraja poluvremena s dva vezana gola domaći igrači su uspjeli na odmor otići sa minimalnim zaostatkom 10:11.

U drugo poluvrijeme domaći igrači ušli su kao preporođeni. Nastavili su seriju započetu u prvom poluvremenu, pa već u (40) minuti imaju prednost od 14:11.

"Skauti" svoj prvi gol u drugom dijelu postižu tek u (41) minuti utakmice.

Uslijedila je nova serija Gračanice pri rezultatu 16:13, kada su postigli pet vezanih golova za uvjerljivih 21:13, a igrao se (51) minut utakmice.

U tim trenucima sjajan na vratima domaćina bio je Pejčinović.

Do kraja utakmice, nije bilo većih uzbuđenja, a rukometaši Izviđača su uspjeli smanjiti prednost domaćina na podnošljivih 23:18.

Nikola Džono je postigao četiri pogotka kod Izviđača, a Matej Mandić je imao 11 obrana dok je Ante Grbavac imao četiri obrane manje od Mandića.