Izabranici profesora Hercega deklasirali Vogošću II, dominirao petnaestogodišnji Diano Ćeško

U trećem kolu Prve lige FBiH za seniore kadeti Izviđača CO su došli do prve pobjede. Mladi igrači Izviđača su visoko pobjedili Vogošću II rezultatom 31:17, poluvrijeme 12:9.

U prvih deset minuta utakmice već je bilo 4:0 za "Skaute", a u (17) minuti 9:4 za domaće. Gosti se nakon toga bude i u (25) minuti dolaze do minimalnog zaostatka, ali zgodicima Filipa Odak Izviđač odlazi na odmor s značajnom prednošću od tri gola.

U prvih sedam minuta drugog poluvremena mladi igrači iz Ljubuškog prave seriju 6:2 i pitanje pobjednika u ovom susretu je bilo riješeno.

Do kraja utakmice trener domaćih profesor Zvonko Herceg dao je prigodu igračima iz drugog plana, što su isti iskoristili i povećali prednost, a o tome govori i činjenica da se jedanaest igrača Izviđača upisalo u listu strijelaca.

Završilo je visokih četrnaest pogodaka prednosti za domaće rukometaše koje su predvodili petnaestogodišnji Diano Ćeško i Zvonimir Lukenda s po pet pogodaka.