Poraz Izviđača II u Čapljini

Poraz Izviđača II u Čapljini FOTO: caportal.net

U okviru drugog kola Prve lige FBiH rukometaši Izviđača II poraženi su u Čapljini protiv RA Čapljina rezultatom 30:25, poluvrijeme 18:13 za domaće.

U prvom poluvremenu se igralo u intervalima. Čapljinci su poveli u (13) minuti utakmice rezultatom 9:6, a nakon toga Izviđač II pravi seriju 4:0 i dolazi do minimalne prednosti.

Nakon toga domaći igrači uzvraćaju istom mjerom i prave također seriju 4:0, te istu prednost do poluvremena povećavaju na pet zgoditaka viška.

U drugom poluvremenu domaći u prvih devet minuta prvave seriju 5:2 i riješavaju pitanje pobjednika u ovoj utakmici.

Ljubušaci su do kraja susreta ublažili poraz za konačnih 30:25 za "akademce".

Kod domaće ekipe najboji su bili Lasta s 12, te Majić i Ljubić s po 5 golova, gok je goste predvodio Kos s 7 i Lukenda koji je dao 5 golova.