Izviđač CO rutinirano protiv Maglaja [foto]

U utakmici drugog kola Premijer lige za rukometaše RK Izviđač CO je bez većih problema na svom parketu savladao solidne goste iz Maglaja.

Već u prvih deset minuta utakmice bilo je 5:2 za domaće, a gosti su vratili rezultatsku neizvjesnost u posljednjoj trećini prvog poluvremena. Međutim, u samoj završnici poluvremena domaći su zaigrali nešto bolje i na odmor se otišlo rezultatom 17:13.

Pitanje pobjednika u ovom susretu je riješeno u prvih šest minuta drugog dijela kada domaći prave seriju 4:1, a u drugom poluvremenu gosti su pokušali u par navrata da smanje rezultatski zaostatak, ali to im nije polazilo za rukom.

Na kraju je završilo 31:24, a toliki zaostatak su gosti imali i u (36) minitu utakmice, kada je bilo riješeno pitanje pobjednika u ovom susretu.

Dvanaest igrača Izviđača je postizalo golove, a vratar Mandić je imao devet obrana, dok je goste predvodio Benjamin Čičkušić s jedanaest postignutih pogodaka.

Poslijednja izmjena danaSubota, 28 Rujan 2019 22:51