Golovima Ivana Buhača NK Ljubuški do velike pobjede na stadionu Bare [foto]

Golovima Ivana Buhača NK Ljubuški do velike pobjede na stadionu Bare [foto] Foto: zm@j

NK Ljubuški je u okviru sedmog kola Druge lige NS FBiH (skupina jug) gostovao u Čitluku. Po prelijepom vremenu na stadionu Bare snage su odmjerili naši nogometaši protiv HNK Brotnje, a završilo je velikom pobjedom nogometaša iz Ljubuškog.

Prvih petnestak minuta utakmice obilježila je terenska domainacija igrača NK Ljubuški, a naši nogometaši su stvorili nekoliko poluprigoda.

NK Ljubuški je svoju terensku dominaciju naplatio već u (19) minuti utakmice, kada je sam pred vratara domaćina Katića izbio Ivan Buhač i pogodio za vodstvo od 1:0. Izvrsnu loptu Buhaču je ubacio Andrej Markić.

Do poluvremena se nastavila ista priča, terenska inicijativa Ljubuškog se nastavila uz poneku poluprigodu ali na odmor se otišlo rezultatom iz (19) minute utakmice.

U nastavku utakmice se igralo dosta izjednačeno i tvrdo, da bi u (75) Ivan Buhač na asistenciju Karla Buhača povisio rezultat na 2:0.

Do kraja utakmice mudrom igrom, uz nekoliko zamjena, nogometaši Ljubuškog došli su do novog slavlja i važnih bodova u borbi za priključak samom vrhu ljestvice.

HNK BROTNJO - NK LJUBUŠKI 0:2  (0:1)

Sudac: Drago Tabak (Tomislavgrad),
Pomoćnici: Dominik Jureta (Livno) i Luka Papac (Tomislavgrad),
Deelagt: Tomislav Čuić (Tomislavgrad).
Gledatelja: 100

HNK Brotnjo: Katić, Bencun, Prusina, Rozić, Vranjić, Zelenika, Ilić, Miličević, Soldo, Sušac, Kvesić. Trener: Tomislav Raguž

NK Ljubuški: Iličić, Bilić (od 83. minute Luka Bebek), Vištica, Markić, Bošnjak, Lauc (kap.), Ivan Buhač (od 85. minute Pero Puljić), Granić, Mario Puljić, K.Buhač, Brkić (od 76. minute Ćuže). Trener: Damir Vučić.

Poslijednja izmjena danaSubota, 28 Rujan 2019 17:25