Mladi "Skauti" bolji od Zrinjskog

Utakmica 7.kola Prve lige FBiH, skupina Jug između rukometaša Izviđača CO II i Zrinjskog, odigrana u Gradskoj športskoj dvorani u Ljubuškom, završila je pobjedom naših mladih rukometaša rezultatom 30:24, poluvrijeme 16:9.

Utakmica je riješena u prvom poluvremenu kada su mladi „Skauti“ došli do prednosti od devet pogodaka. Drugo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnijoj igri, čak su gosti u zadnjih pet-šest minuta uspjeli serijom 5:0 ublažiti poraz.

Fran Pavlović s pet i Petar Medić s četiri pogotka bili su najefikasniji „Skauti“, a u redovima Zrinjskog pet pogodaka postigao je Galić, a po četiri Babić, Ereš i Mihaljević.

RK Izviđač Central osiguranje II - HMRK Zrinjski 30:24 (16:7)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, bez gledatelja.
Suci: Branimir Bilić i Filip Dugandžić (Ljubuški).
Nadzornik: Mladen Raič (Mostar).

RK Izviđač CO II: Herceg, Tolić, Grgić, Lukenda 3, Sabljić 2, S. Pavlović 1, Medić 4, Šimić 3, F. Pavlović 5, I. Pavlović 2, Odak 3, Jelčić 1, Ereš 2, Marinović 2, Ćeško 2. Trener: Franjo Boras.

HMRK Zrinjski: Cvitić 2, Nikolić, Babić 4, Matić, F. Rosić 3, Ereš 4, L. Rosić, Galić 5, Mihaljević 4, Vučić 2, Lovrić, Vladić.
Trener: Lazar Raguž.

Isključenja: Izviđač CO 4 minuta, Zrinjski 4 minuta.
Sedmerci: Izviđač CO 2/1, Zrinjski 3/1.