"Central" 16. MNL MZ Grada Ljubuškog: Teskera - Crveni Grm 3:2 (1:0) [foto&video]

U posljednjoj utakmici ove večeri sastale su se ekipe MZ Teskere i Crvenog Grma, koje se također natječu u skupine "D".

Nakon početnog pritiska, ekipa Teskere je preko Milana (Miće) Vukšića došla u vodstvo u 13. minuti utakmice, a to je i bio rezultat prvog poluvremena. Na početku drugog dijela susreta, golovima Drage Jelavića u 22. minuti i Tea Dodiga minutu kasnije, riješeno je pitanje pobjednika u ovom susretu. Luka Herceg je smanjio na 3:1 u 35. minuti utakmice, a u posljednjoj minuti utakmice isti igrač je pogodio za 3:2. To je bio i konačan rezultat ove utakmice.

TESKERA - CRVENI GRM 3:1 (1:0)

TESKERA:J.Jelavić, D.Šarac, M.Zelić, M.Vukšić, A.Grbavac, N.Granić, D.Jelavić, T.Dodig.

CRVENI GRM:D.Petrušić, I.Nižić, D.Matić, A.Nižić, V.Nižić, D.Petrušić, M.Nižić, L.Herceg.

Strijelci:(1:0, Milan Vukšić 13. min), (2:0, Drago Jelavić 22. min.), (3:0, Teo Dodig 23. min.), (3:1, Luka Herceg 35. min.), (3:2, Luka Herceg 40. min.)