"Central" 16. MNL MZ Grada Ljubuškog: Hardomilje/Hrašljani - Radišići 3:6 (2:2) [foto&video]

U posljednjoj utakmici, treće večeri "Central" MNL MZ Grada Ljubuškog sastale su se ekipe MZ Hardomilje/Hrašljani i MZ Radišići.

Također, ova je utakmica bila utakmica suparnika iz skupine "C". Uvjetno rečeno, domaća ekipa, Hardomilje/Hrašljani prva dolazi do vodstva u 6. minuti utakmice, a zgoditak je dao Niko Bubalo. Bolju igru Radišići su okrunuli u 12. minuti utakmice i preko Ivana Šarca izjednačili na 1:1. Međutim, odmah u narednom napadu Niko Bubalo podiže rezultat na 2:1 za MZ Hardomilje/Hrašljani. U posljednjim sekundama prvog dijela na 2:2 izjednačio je Vinko Markić. Na početku drugog dijela Josip Herceg donosi vodstvo MZ Radišići. Vinko Markić u 27. minuti povećava rezultat na 4:2 za Radišiće. U narednom napadu Ante Vištica smanjuje na 3:4. Na 5:3 za Radišiće u 36. minuti utakmice je podigao Josip Herceg, a Ivan Grbavac je u posljednjoj minuti postavio konačni 6:3 za MZ Radišići.

HARDOMILJE/HRAŠLJANI - RADIŠIĆI 3:6 (2:2)

HARDOMILJE/HRAŠLJANI:J.Boras(Joja), A.Škrobo, M.Selak, M.Dodig, E.K.Boras, A.Vištica, Š.Mandić, N.Bubalo.

RADIŠIĆI:V.(Rade)Ereš, A.Ereš, I.Šarac, J.Herceg, V.Ereš, V.Markić, I.Grbavac.

Strijelci: (1:0, Niko Bubalo 6. min.), (1:1, Ivan Šarac 12. min.),(2:1, Niko Bubalo 6. min.), (2:2, Vinko Markić 20. min.), (2:3, Josip Herceg 22. min.), (2:4, Vinko Markić 27. min.), (3:4, Ante Vištica 28. min.), (3:5, Josip Herceg 35. min.), (3:6, Ivan Grbavac 40. min.)

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 18 Srpanj 2019 16:27