Izviđač rutinirano do pobjede protiv slabašne Bosne iz Visokog

Rukometaši Izviđač CO su večeras u GŠD Ljubuški teže od očekivanog došli do bodova protiv Bosne iz Visokog.

Do sredine prvog poluvremena igralo se uglavnom izjednačeno, a "Skauti" do osjetnije prednosti dolaze u 22' utakmice kada je bilo (13:9) za domaće. Međutim, do poluvremena gosti prave seriju (7:0) za konačnih na poluvremenu (13:16).

Drugi dio otvaraju bolje Ljubušaci i u 41' susreta vode s (23:18). Do kraja su gosti zaprijetili još nekoliko puta i dolazili na (-3) ali za konačan preokret nisu imali ni snage, ni rukometnog znanja.

Završilo je 30:27, a Pavlović i Ćeško su bili najprecizniji u redovima Izviđača s po šest golova dok su goste predvodili Jamaković i Nazifović s po sedam golova.

Izviđač za vikend u derbiju kola gostuje u Trebinju protiv Leotara.
Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 16 Ožujak 2023 13:29