Sigurna pobjeda Izviđač CO protiv 'davljenika' iz Bugojna

Rukometaši Izviđač CO upisali su siguranu pobjedu u 23. kolu Premijer lige BiH jer su bez većih problema savladali Iskru iz Bugojna rezultatom 39:30.

U utakmicu u kojoj su napadi bili jača strana oba tima domaći su ipak bili dosta sigurniji i nastavili potjeru za ekipama koje se bore za izlazak u Europu. „Skauti“ su već do poluvremena postigli 20 golova, a u drugom još 19, dok je ekipa iz Bugojna u oba poluvremena po 15 puta tresla mrežu suparnika.

Kod Izviđač CO najviše golova je postigao Kos (7), a po (6) su dodali Vukšić i Bošković. Goste je predvodio Torlaković sa sedam golova, a gol manje je postigao Previšić.

Ekipa Tonija Čoline sada ima 25 bodova, dok su Bugojanci ostali na 15 i dalje su u zoni ispadanja.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 20 Travanj 2022 20:25