Bivši trener Izviđača sa Sesvetama srušio Nexe

Iznenađenje godine u hrvatskom rukometu vidjeli smo u Sesvetama. Sesvete su rezultatom 30:28 porazili Nexe.

Druga momčad Hrvatske i ekipa koja je osigurala drugi krug natjecanja u Europskoj ligi drugi puta u manje od godinu dana izgubila je u predgrađu Zagreba, a tvorac iznenađenja godine u hrvatskom rukometu je bivši trener Izviđača Silvio Ivandija.

Sesvečani su od početka kontrolirali utakmicu i na poluvremenu su vodili dva razlike. Početkom drugog poluvremena izgledalo je kao da se Našičani vraćaju u igru i kako će doći do još jedne rutinske pobjede u Premijer ligi. Ipak Sesvećani su se uspjeli vratiti i doći do nevjerojatne pobjede.

Nexe je igralo u punom sastavu, a reprezentativci Halil Jaganjac i Marin Jelinić postigli su svaki po četiri gola. Najbolji u redovima pobjednika bila su Ivan Dumenčić i Krešimir Krešić s po sedam golova.

Poslijednja izmjena danaNedjelja, 06 Ožujak 2022 11:29