Poraz rukometaša Izviđača na otvaranju sezone

Rukometaši Izviđača porazom su otvorili drugi dio sezone u Premijer ligi BiH.

U subotu je na domaćem terenu Gračanica savladala aktualnog prvaka  rezultatom 30:29, poluvrijeme 12:15.

Kao što to i krajnji rezultat sugerira, bila je ovo dobra, neizvjesna utakmica u kojoj su se domaćini borili, čupali, vadili skoro svih 60 minuta i na kraju teško ali slatko upisali i drugu pobjedu protiv Izviđača ove sezone.

U prvom poluvremenu u jednom trenutku Izviđač je imao i prednost od čak 4 gola razlike. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 12:15.

U drugom poluvremenu je krenulo slično i djelovalo je da će gosti do slavlja. Kada su ponovo stigli na +4, za domaćine je zaista u tom trenutku bilo jako teško. Ipak, malo po malo, borbeno, rudarski, Gračanica sustiže rezultatski deficit i u posljednjih 10-ak minuta ekipe ulaze poravnate.

Domaćini nošeni sjajnom potporom s tribine u završnici dolazi do 2 gola razlike i tada je bilo jasno da će ostvariti pobjedu. Izviđač je posljednjim pogotkom samo ublažio piraz.

Domaćine je do pobjede vodio sjajni Trkulja s 8 golova. Po 5 su dodali Kadrić i Dželilović.

Kod Izviđača najučinkovitiji je bio jedan od najmlađih u ekipi, još uvijek 17-godišnji, Diano Ćeško. Postigao je 8 golova. S 5 ga je pratio nešto iskusniji Alilović.
Poslijednja izmjena danaNedjelja, 27 Veljača 2022 10:20