Juniori BiH pregazili Ukrajinu u prvoj utakmici Europskog rukometnog prvenstva B divizije

Juniorska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine rezultatom 37:19 je pregazila selekciju Ukrajine u prvoj utakmici Europskog rukometnog prvenstva B divizije, koje se igra u Sjevernoj Makedoniji.

Izbornik Toni Čolina i njegovi momci odradili su dobre pripreme u Ljubuškom, a protiv Ukrajine su pokazali da posjeduju zaista mnogo kvaliteta i Ukrajince su u potpunosti deklasirali.

Već na poluvremenu mladi bh. reprezentativci su imali prednost od šest golova (19:13), no prava rapsodija je došla u drugom poluvremenu, u kojem su izabranici stratega Čoline limitirali Ukrajince na svega šest golova.

Švicarska je savladala Gruziju rezultatom 38:20, a danas će bh. tim igrati upravo protiv Gruzije. Eventualnom pobjedom reprezentativci BiH bi osigurali plasman u četvrtzavršnicu B divizije.

Najučinikovitiji u BiH reprezentaciji bili su Luka Perić, Berin Keso i Ivano Pavlović s po šest golova. Luka Đorđević je dodao pet, Danilo Ristić četiri gola. Tri gola postigao je Petar Medić, a po dva Nemanja Peštić i Edvin Dželilović. Po jedan pogodak dali su Omar Delić, Dušan Miličević i Fran Pavlović.

Poslijednja izmjena danaUtorak, 10 Kolovoz 2021 11:29