Mladi "Skauti" stopama seniora ubilježili pobjede u nižim ligama

Mladi "Skauti" su imali uspješan vikend iza sebe kada su u pitanja natjecanja u prvim ligama Herceg Bosne i FBiH.

Naime, u Prvoj ligi Herceg Bosne u Širokom Brijegu Izviđač (3) bio je bolji od domaćina HRK Široki rezultatom 29:20, poluvrijeme 12:10 za mlade "Skaute".

Najbolji u redovima Izviđača CO bio je Bubalo sa sedam pogodaka, a pogodak manje postigao je Pavičić dok je kod Širokog bolji od ostali bio Marušić s osam golova.

U 17. kolu Prve lige FBiH Izviđač (2) došao je do sedme prvenstvene pobjede. U Ljubuškom su "Skauti" slavili protiv Međugorja rezultatom 29:27, poluvrijeme 14:10.

Izviđač je predvodio Diano Ćeško s jedanaest pogodaka, a sedam je postigao Marko Jelčić dok je kod gostiju osam pogodaka postigao Ljubušak Ivan Šarac.

Poslijednja izmjena danaPonedjeljak, 12 Travanj 2021 09:28