Gostujuća pobjeda rukometašica Izviđača CO

Rukometašice Izviđača CO su u posljednjem kolu jeseni ubilježili pobjedu u Goraždu protiv istoimenog domaćina rezultatom 32:26, poluvrijeme 18:16 za "Skautice".

Domaće su povele u petoj minuti (4:1), a već u devetoj minuti susreta je bilo (5:5) te je sve do kraja utakmice bilo u znaku rukometašica Izviđača CO. U 24' utakmice bilo je (16:10) za "Skautice", a domaće su priprijetile u 36' utakmice kada su stigle do rezultata (18:19).

Nakon toga furiozna igra izabranica Josipe Tomić, a semafor je u 48' utakmice pokazivao (28:20) za Izviđač.

Do kraja utakmice trenerica Izviđača dala je prigodu svim rukometašicama pa su domaće ublažile poraz za konačnih 32:26 za "Skautice".

Kod Izviđača CO Vrančić najbolja s osam zgoditaka, a šest je dodala Marija Brkić dok je kod domaćih Oputar s dvanaest zgoditaka bila daleko najbolja.

Poslijednja izmjena danaSubota, 19 Prosinac 2020 19:14