Poraz nogometaša Ljubuškog za kraj uspješne sezone

Posljednje kolo Druge nogometne lige – jug donijelo je gostovanje Čapljine u Ljubuškom  i do prije par kola, uz HNK Brotnjo, glavnog kandidata za plasman u doigravanje za Prvu ligu FBiH.

Pogotcima Pere Menala u 20. minuti i Ante Pažina u 35. minuti nogometaši Čapljine otišli su na odmor rezultatom 0:2.

U drugom poluvremenu pogotcima Luke Bebeka u 51. minuti i Nikole Granića u 70. minuti domaći nogometaši stižu do poravnanja rezultata na 2:2. Svojim drugim pogotkom na utakmici u 90. minuti Ante Pažin donosi pobjedu HNK Čapljina rezultatom 2:3.

Ljubuški je na kraju završio na trećoj poziciji, a iako je HNK Kruševo osvajač natjecanja, u doigravanje za plasman u Prvu ligu FBiH ići će HNK Brotnjo jer momčad iz Kruševa ne zadovoljava uvjete za natjecanje u višem rangu.